Hier vind je een overzichtje van de vissen die binnen IRG België aanwezig zijn.

Overzichtslijst van vissen binnen IRG België
Chilatherina alleni Wapoga River Chilatherina alleni "Wapoga River"
Chilatherina bleheri Chilatherina bleheri
Chilatherina fasciata Clearwater Creek Chilatherina fasciata "Clearwater Creek"
Chilatherina fasciata Lake Sentani Chilatherina fasciata "Lake Sentani"
Chilatherina fasciata Pagai Chilatherina fasciata "Pagai"
Chilatherina pricei Chilatherina pricei
Chilatherina sentaniensis Chilatherina sentaniensis
Chilatherina sp. Kali Awalim Chilatherina sp. "Kali Awalim"
Chilatherina sp. "Kali Unggalum"
Chilatherina sp. Upper Tor River Chilatherina sp. "Upper Tor River"
Craterocephalus stercusmuscarum
Glossolepis dorityi Glossolepis dorityi
Glossolepis incisus Glossolepis incisus
Glossolepis maculosus Glossolepis maculosus
Glossolepis multisquamata "Mamberamo"
Glossolepis multisquamata Pagai Mudhole Glossolepis multisquamata "Pagai Mudhole"
Glossolepis sp Gidomen Glossolepis sp "Gidomen"
Glossolepis wanamensis Glossolepis wanamensis
Hypseleotris compressa Hypseleotris compressa
Hypseleotris cyprinoides
Iriatherina werneri Iriatherina werneri
Melanotaenia affinis Pagwi Melanotaenia affinis "Pagwi"
Melanotaenia ajamaruensis Melanotaenia ajamaruensis
Melanotaenia ammeri Melanotaenia ammeri
Melanotaenia angfa Melanotaenia angfa
Melanotaenia australis
Melanotaenia australis King River Melanotaenia australis "King River"
Melanotaenia australis Reynolds River Melanotaenia australis "Reynolds River"
Melanotaenia australis Upper Katherine River Melanotaenia australis "Upper Katherine River"
Melanotaenia boesemani Melanotaenia boesemani
Melanotaenia boesemani "Aves ck"
Melanotaenia boesemani Lake Aitinjo Melanotaenia boesemani "Lake Aitinjo"
Melanotaenia boesemani "Lake Ayamaru"
Melanotaenia boesemani Sungai Kromsa Melanotaenia boesemani "Sungai Kromsa"
Melanotaenia bowmani
Melanotaenia duboulayi Kangaroo Creek Melanotaenia duboulayi "Kangaroo Creek"
Melanotaenia duboulayi Oyster Creek Melanotaenia duboulayi "Oyster Creek"
Melanotaenia ericrobertsi
Melanotaenia etnaensis
Melanotaenia exquisita Bindoola Creek Melanotaenia exquisita "Bindoola Creek"
Melanotaenia fredericki Melanotaenia fredericki
Melanotaenia goldiei ARU IV Melanotaenia goldiei "ARU IV"
Melanotaenia goldiei "Dekai"
Melanotaenia goldiei Timika Melanotaenia goldiei "Timika"
Melanotaenia gracilis Melanotaenia gracilis
Melanotaenia grunwaldi "Topo"
Melanotaenia herbertaxelrodi Melanotaenia herbertaxelrodi
Melanotaenia irianjaya Melanotaenia irianjaya
Melanotaenia kamaka Melanotaenia kamaka
Melanotaenia lacustris Melanotaenia lacustris
Melanotaenia maccullochi "Starcke River"
Melanotaenia mairasi Melanotaenia mairasi
Melanotaenia mamahensis Melanotaenia mamahensis
Melanotaenia nigrans "Jardine River"
Melanotaenia nigrans "Scott's River"
Melanotaenia papuae Melanotaenia papuae
Melanotaenia parkinsoni Kemp Welsh River (geel) Melanotaenia parkinsoni "Kemp Welsh River (geel)"
Melanotaenia parkinsoni Orient Melanotaenia parkinsoni "Orient"
Melanotaenia parkinsoni "Rot orange"
Melanotaenia parva Melanotaenia parva
Melanotaenia praecox Melanotaenia praecox
Melanotaenia praecox Pagai Melanotaenia praecox "Pagai"
Melanotaenia pygmaea Melanotaenia pygmaea
Melanotaenia rubrivittata Melanotaenia rubrivittata
Melanotaenia rubrostriata "Kopi River"
Melanotaenia sahulensis "Moa Island"
Melanotaenia sembrae
Melanotaenia sexlineata Lake Tabubil Melanotaenia sexlineata "Lake Tabubil"
Melanotaenia sikuensis Isim Melanotaenia sikuensis "Isim"
Melanotaenia sp. "Bau"
Melanotaenia sp. Fletcher Creek Melanotaenia sp. "Fletcher Creek"
Melanotaenia sp. "Kali Awalim"
Melanotaenia sp. "Kali Rum"
Melanotaenia sp. "Kali Semen"
Melanotaenia sp. Kiunga Melanotaenia sp. "Kiunga"
Melanotaenia sp. Lengguru Melanotaenia sp. "Lengguru"
Melanotaenia sp. "Meyado Village"
Melanotaenia sp. "Rawarra Village"
Melanotaenia sp. Running River Melanotaenia sp. "Running River"
Melanotaenia sp. "Sokoata River"
Melanotaenia splendida inornata Blyth River Melanotaenia splendida inornata "Blyth River"
Melanotaenia splendida inornata "Coomalie Crater"
Melanotaenia splendida inornata Flat Rock Creek Melanotaenia splendida inornata "Flat Rock Creek"
Melanotaenia splendida inornata Oenpelli Melanotaenia splendida inornata "Oenpelli"
Melanotaenia splendida inornata Salt Creek Melanotaenia splendida inornata "Salt Creek"
Melanotaenia splendida inornata South Alligator River Melanotaenia splendida inornata "South Alligator River"
Melanotaenia splendida splendida Deepwater Creek Melanotaenia splendida splendida "Deepwater Creek"
Melanotaenia splendida splendida "Tarzali"
Melanotaenia susii
Melanotaenia synergos Melanotaenia synergos
Melanotaenia trifasciata Blyth River Melanotaenia trifasciata "Blyth River"
Melanotaenia trifasciata Cato River Melanotaenia trifasciata "Cato River"
Melanotaenia trifasciata Coen River Melanotaenia trifasciata "Coen River"
Melanotaenia trifasciata Goyder River Melanotaenia trifasciata "Goyder River"
Melanotaenia trifasciata Habgood River Melanotaenia trifasciata "Habgood River"
Melanotaenia trifasciata Running Creek Melanotaenia trifasciata "Running Creek"
Melanotaenia utcheensis Melanotaenia utcheensis
Melanotaenia vanheurni Faowi Melanotaenia vanheurni "Faowi"
Pseudomugil cf. gertrudae Aru II Pseudomugil cf. gertrudae "Aru II"
Pseudomugil connieae Pseudomugil connieae
Pseudomugil furcatus Pseudomugil furcatus
Pseudomugil luminatus
Pseudomugil mellis "Snapper Creek"
Pseudomugil signifer
Rhadinocentrus ornatus "Poona"
Stiphodon ornatus Stiphodon ornatus
Stiphodon pelewensis Stiphodon pelewensis
Stiphodon semoni Stiphodon semoni
Tateurndina ocellicauda Tateurndina ocellicauda